درایو دانفوس

نمایندگی درایو دانفوس | اینورتر دانفوس | danfoss drive

شرکت الکترونیک پیشتاز سپاهان نمایندگی درایوهای دانفوس میباشد برای خرید و گرفتن قیمت میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

تماس بهترین قیمت           03137760042     03137760043

شرکت-الکترونیک-پیشتاز-نمایندگی-محصولات-دانفوس

درایو دانفوس با 50 سال سابقه کاری

این شرکت اولین شرکی بوده که درایو های ac تولید میکند. این شرکت همواره پیشگام فناوری درایوها و راه حل های دیجیتالی که مشتریان را قادر می سازد تا در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است رشد کند.

این شرکت با سالها تجربه با داشتن تخصصی در زمینه حل و فصل مشکلات تخصصی پیش امده با ایجاد راه حل هایی را ایجاد می کند که دقت پردازش بهتر و کارایی بهتر انرژی را برای تمامی عملیات موتور الکتریکی ارائه می دهند.


 

تحول-دیجیتال-در-درایوهای-دانفوس

با استفاده از درایو های دانفوس شما میتواند محدوده دانش و طراحی خود را در صنعت افزایش دهید . طیف گسترده ای از برنامه های اموزشی وجود دارد و شما رو با موضوعاتن مختلفی در کار اشنا خواهید شد اپدیت اطلاعات شما با موضوعات روز و چگونگی بهترین بهره وری از انرژی میباشد.


بهینه-کردن-انرژی

بهینه-کردن-انرژی

تحول دیجیتال

علاوه بر اتصال موتور به به درایو که نقطه عطفی در راه اندازی درایو میباشد شما میتوانید با استفاده از اینترنت اشیاع درایو خود را کنترل کنید تجربه باور نکردنی و فراتر از انتظار


 

انرژی هیبریدی دانفوس

انرژی هیبریدی

جهان به طور پیوسته و به سرعت سریع، منابع اصلی انرژی خود را از دست میدهد . همانگونه که ما در مجموع از سوختهای فسیلی مانند نفت و ذغال سنگ، به انرژی هسته ای و به انرژی خورشیدی، باد و آب انتقال می یابیم، درایو danfoss با تکنولوژی خودش باعث میشود که تامین انرژی به سمت منابع تجدید پذیر برود.


flexmotion_اتصالات درایو

سیستم VLT FlexMotion

سیستم هدایت مرکزی و غیرمتمرکز، شما را قادر به ساخت دستگاه های فوق العاده انعطاف پذیر برای تولید هوشمند جهت استفاده در صنایع غذایی، نوشیدنی و صنایع دارویی می کند.این شرکت آخرین روندهای اتوماسیون و ارتباطات اگاه است و قادر است تا  از شیوه کار را تغییر دهد تا نتیجه بهتری را حاصل کند.

 


اینفو گرافی-درایو-دانفوس

پیش بینی شرکت Danfoss Drives در سال 2025 برآورد شده است که بیش از 5 میلیارد نفر (بیش از 50 درصد از جمعیت جهان برآورد شده) به طور مستقیم یا غیرمستقیم از مزایای ارائه شده توسط Danfoss Drives در زندگی روزمره خود بهره مند خواهند شد. درایوهای AC کمک خواهد کرد تا سالانه به میزان 60 ساعت مصرف انرژی جهانی را ذخیره کنید.


شرکت الکترونیک پیشتاز سپاهان با اولویت دادن به  زمان حال و تمرکز بر آینده است همکاران ما، کمک به ایجاد یک دنیای پایدارتر با ارائه محصولات، خدمات و راه حل های متفاوت با کیفیت بالا، قابلیت اطمینان مطلوب و نوآوری  است.